fbpx

Warsztaty marketingowe

Warsztaty marketing fotografa

Masz dobre zdjęcia, a wciąż brakuje Ci klientów?
Twoje reklamy nie działają?
Nie wiesz jak zapełnić swój kalendarz rezerwacjami na najbliższe dwa miesiące?
Znów trafił Ci się trudny klient?
Jeśli chociaż na dwa pytania odpowiedziałeś twierdząco to te warsztaty są idealne dla Ciebie!
Wiesz, że Black Drop Factory jest jedną z najbardziej prestiżowych firm na rynku dla fotografów?
A tworzymy ją my- Iza i Gosia – dwie fotografki, z dwóch różnych biegunów fotograficznych.
Łączy nas pasja, doświadczenie i zróżnicowane techniki sprzedaży dopasowane do różnych rynków, które postanowiłyśmy zebrać w jedną całość tworząc wyjątkowe warsztaty z marketingu dla fotografa.
Warsztaty, w których podzielimy się z Tobą naszymi sprawdzonymi sposobami oraz pomocnymi materiałami reklamowymi.
 Jeśli fotografia to Twoja miłość i nie wyobrażasz sobie innego zajęcia oraz chcesz wynieść swoją firmę na wyższy poziom na tle konkyrencji, a do tego chcesz zapełnić kalendarz zleceniami na najbliższe miesiące to doskonale trafiłeś. Dzięki naszym warsztatom:
wyróżnisz się na tle konkurencji
zapełnisz swój grafik
zarobisz więcej pieniędzy
zapewnisz sobie stabilność i płynność finansową
Czego dowiesz się podczas warsztatów?
Omówimy mocne i słabe strony Twojej firmy
Ocena Twoich mocnych i słabych stron pozwoli nam lepiej przyjrzeć się Twojemu biznesowi. Dzięki temu będziemy wiedzieć jakie obszary wzmocnić i eksponować klientowi oraz nad jakimi rzeczami trzeba popracować, po to by osiągnąć stabilną i silną pozycję na rynku oraz zwiększyć płynność finansową, tak by firma przyniosła zyski na wysokim poziomie. 
Ustalimy wspólnie Twoje cele i priorytety w biznesie 
To jasne, że każdy chce zarabiać jak nawięcej 🙂 Właśnie do tego będziemy dążyć ustalając cele biznesowe na najbliższy rok z wykorzystaniem Twoich predyspozycji. 
Przeprowadzimy audyt Twojej firmy 
Wspólnie policzymy wszystkie koszty jakie ponosisz w firme. Nie tylko te bieżące, ale również te długoterminowe oraz takie, które mogą pojawić się wraz z rozwojem firmy, a o któych teraz nawet nie pomyślisz! Pozwoli nam to przygotować cennik i ofertę, dzięki której będziesz mógł spać spokojnie i nie martwić się finansami.  
Dowiesz się jak usprawnić i rozwinąć firmę w social media oraz jak korzystać z SEO 
Podpowiemy Ci jak prowadzić social media (Facebook, Instagram), kreować potrzeby klienta, tworzyć odpowiednie reklamy i posty przyciągające nowych obserwujących, a co najważniejsze nowych klientów.  
Przedstawimy sprawdzone techniki sprzedaży 
Czy wystarczy robić dobre zdjęcia by zarabiać kokosy? Otóż nie! Na swojej drodze spotkałyśmy zarówno niezwykle uzdolnionych i posiadających ogromną wiedzę techniczną fotografów, którzy narzekali na brak klientów i brak stabilności finansowej oraz takich, którzy mimo, iż dopiero byli na początku swojej fotograficznej drogi mieli zapełniony kalendarz zleceniami i mieli finanse na to, by doszkalać się i rozwijać w innych dziedzinach fotografii. Jedyna różnica między tymi typami fotografów to stopień zaawansowania umiejętności sprzedaży swoich usług. W czasach, gdy na rynku otwiera się wielu uzdolnionych fotografów, nie wystarczy tylko wrzucanie dobrych prac na FB czy Insta. Nie chodzi też o to, by coś wciskać na siłę. O nie! W końcu klientowi finalnie oddajemy coś co kochamy robić, można powiedzieć cząstkę siebie. Na warsztatach marketinowych nauczysz się sprzedawać swoje uslugi oraz jak tworzyć historię.  
Dowiesz się jak radzić sobie z trudnym klientem 
Każdemu raz na jakiś czas trafia się trudny klient. U nas dowiesz się jak powinna wygladać umowa i jak nią zabezpieczyć swoje interesy oraz jak rozmawiać z roszczeniowym klientem tak, by nie zepsuł nam opinii i finalnie był zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Porozmawiamy też o asertywności, o tym jak ją ćwiczyć i pielęgnować w sobie.

Po warsztatach otrzymasz od nas na maile motywujące do działania wyzwania przez 3 kolejne miesiące !