fbpx
piętka fotografia iza maciek

O nas

Jest nas dwoje, Iza i Maciek 🙂 Mamy dwa spojrzenia ale jedno nas łączy- miłość do fotografii, do tworzenia najpiękniejszych kadrów, które będą stanowiły dla Was cudowną pamiątkę na całe życie. Specjalizujemy się w fotografii dziecięcej i rodzinnej (noworodki, urodziny, chrzty i komunie, sesje partnerskie i rodzinne, portretowe), choć podejmiemy się każdego fotograficznego wyzwania. Dysponujemy przestronnym studiem w Zgierzu. Jest w pełni wyposażone na potrzeby każdego rodzaju fotografii. Jeśli pogoda tylko pozwala chętnie zabieramy Was na fotograficzny spacer i uwieczniamy niepowtarzalne chwile w plenerze. Dla Was zatrzymujemy czas…

Opinie naszych klientów
5/5
"Cudowne zdjęcia 💝 wspaniali ludzie ☺ Świetna atmosfera podczas sesji. Z całego serducha polecam 😘 "
Ewelina G.
Sesja ciążowa
5/5
Profesjonalne podejście do klienta 😊 zawsze miła atmosfera i usmiech na twarzach fotografów. Uwielbiam was Piętki... 😍"
Anna K.
Sesja noworodkowa
5/5
"Świetna współpraca! P. Iza ma bardzo dobre podejście do dzieci i jest bardzo zaangażowana. Dziękujemy za piękne zdjęcia które będą dla nas wspaniałą pamiątką. "
Joanna Sz.
Chrzest Święty
5/5
"Super współpraca! ☺️ atmosfera na sesjach bardzo przyjemna. Można się rozluźnić i cieszyć chwilą ❤️😄 bardzo serdecznie polecam!"
Katarzyna S.
Sesja biznesowa
5/5
"Wspaniali ludzie, którzy w trakcie sesji tworzą niesamowitą atmosferę, a do tego piękne zdjęcia - powodują, że z wielką przyjemnością wraca się na kolejne sesje. Polecam gorąco!!!"
Karola P.
Sesja rodzinna
5/5
"Para fotografów z masą ciekawych i oryginalnych pomysłów. Przemiła atmosfera panująca na sesji. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą mieć piękną pamiątkę."
Ewelina K.
Sesja portretowa